A tánc és az akrobatika az életünk része, ha te is igazi cheerleader akarsz lenni. ***********A csapat edzője: Kovácsik Rita 0630/6408301 vagy rita.kovacsik@hotmail.com

Friss topikok

ELTE Coed Elite- Magyar Bajnokság 2017

2018.01.26. 22:32 - KRita

Címkék: sport egyetem győr dance magyar bajnokság coed university pom cheer cheerleading europeans ELTE Cheerleaders

Május 27-én Győrben került megrendezésre a 2017-es Cheerleading Magyar Bajnokság, ahol hazánk csapatai megküzdöttek a legjobbnak járó címért! Mindemellett a versenynek hatalmas tétje volt, ugyanis a cél a kvalifikációs kvóta megszerzése volt az Európa- bajnokságra. A kontinensviadalt június 24-25 között rendezik meg a Cseh fővárosban, Prágában.

Az ELTE-BEAC sportolói hét kategóriában képviseltették magukat, és mindegyik kategóriában érmet szereztek, 4 arany valamint 3 ezüstéremmel tértek haza a csapatok.

Az egy hónap múlva megrendezésre kerülő Európa- bajnokságon 24 ország 3.500 sportolója vesz rész! A BEAC cheerleaderei pedig a 2016-os sikerek után újra nagy reményekkel vágnak neki a versenynek.